
Rendőrök kerültek kórházba a melbourne-i tüntetések során
Múlt vasárnap erőszakba torkollottak az anti-bevándorlási tüntetések Melbourne belvárosában, amelyek során két rendőr is kórházi ellátásra szorult. A rendőrségi jelentések szerint számos tárgyat hajigáltak a



















